Menu
Your Cart

Forma Tasarla

Design Soccer Jersey 1 Design Soccer Jersey 2 Design Soccer Jersey 3 Design Soccer Jersey 4 Design Soccer Jersey 5 Design Soccer Jersey 6 Design Soccer Jersey 7 Design Soccer Jersey 8
TEAM SPECIAL
JERSEY DESINGN
• Select Model
• Set Color
• Free Unlimited Printing

Frequently Asked Questions

Information about how to place your orders is given in the content of each form on our website. For detailed information and questions, you can contact our team via WhatsApp line.
On our website, there are many form concept models presented by our graphic team. If you want to make any changes to the models of this shirt, our team will assist you in the entire design process after your purchase. Apart from this, we can also produce the jersey model you will design and send to us.
It is written in the content of the form model you want to order and how long it will reach you.
Yes. You can get support for the design process by conveying the visual of the model you want to our visual team on whatsapp.
Yes. Design, printing, logo, writing, color change, sponsor etc. on the jersey model. all are included in the fee.
There is a minimum of 5 production limits for personalized products. Even if a week or a year passes on your orders of 5 or more, you can add 1 or more form for the same products. Apart from this, production is not made for your first (1) orders.
You can make color and design changes on the shirt model you like on our website.
Yes. We can add the sponsor and logo of your football team or company on the jersey model.
We properly size and place the logo image you post on the form.

Hayalinizdeki Formayı Üstünüzde Görmek İster Misiniz?

Farklı olmak ve kendini özel hissetmek isteyenlerin adresi olan sitemizde sunduğumuz kişiye özel hizmetler sayesinde kendinizi ait hissettiğiniz grup ya da topluluğa karşı bir adım önde hissedebilirsiniz. Müşteri talep ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız kalıplar sayesinde, yaratıcılığınızı kullanarak forma tasarla hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kullanıcı ihtiyaçlarına göre düzenli olarak güncellenen hizmetlerimiz kapsamında kullanıcılar istedikleri modeli seçerek ürünü kendi zevklerine göre yeniden yorumlayabilirler. Renk değişikliğinden talebe uygun baskıya, farklı spor kulüplerinden ürün kalitesine kadar farkını her aşamada gözler önüne seren hizmetlerimiz kapsamında siz de her zaman sevdiğiniz takımın renklerini ve logosunu üzerinizde taşıyabilirsiniz.

İçindeki Yaratıcı Ruhu Dışarı Çıkarmak İsteyenlere Özel Hizmetler

Günlük hayatın her alanında karşımıza çıkan forma yaptırma ihtiyacını en özel hizmet anlayışıyla karşılamaya odaklanan hizmetlerimiz kapsamında; halı saha kıyafetlerinden takım formalarına, yabancı takım formalarından kendi tasarımını hayata geçirmek isteyenlere kadar her aşamada fark yaratan çalışma prensiplerimiz herkesin hayatına dokunmak ve yaratıcı ruhunu dışarı çıkarmak isteyenler için özenle verilir.

Sınırlı sayıda ve kişi ya da takıma özel forma yaptırma taleplerini kaliteli malzeme, kusursuz hizmet, uygun fiyat ve 7/24 canlı destek hizmetiyle zenginleştiren firmamız, HD kalitesinde baskılarla her yaş ve bedendeki taraftarın kendine özel ürün giyme hakkını karşılayabilmek için çalışır.

Forma Tasarlamak Özen İster

Sunduğumuz hizmet kalitesini müşteri taleplerine uygun olarak değiştirirken gelişen teknolojilerden de destek alan sitemiz, sahip olduğu deneyimi 0 tüketici memnuniyeti sağlamak için değerlendirir. Sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz;

* Hayallerindeki modeli hayata geçirebilir,
* Kendi renklerini belirleyebilir,
* Adet sınırlamasına takılmaz,
* Ek sipariş kolaylığına sahiptir,
* Kişiye özel beden seçeneği ve
* Hızlı üretim ayrıcalığıyla istediği ürüne kısa zaman içinde sahip olabilir.

Online hizmetler dahilinde sunduğumuz forma tasarla ayrıcalığı sayesinde önce modelinizi seçebilir daha sonra farklı renkleri kombinleyebilir ve son olarak da formanızı özelleştirebilirsiniz. Müşteri tercihine sunduğumuz sınırsız forma modeline ek olarak tüketici taleplerini de değerlendirerek ihtiyaca uygun olan ürünü kullanıma hazır hale getirebiliriz. Forma üzerine sınırsız sayıda baskı yapılabileceği gibi; isim, numara, arma veya reklam yerleştirmesi de uygun bir şekilde tamamlanır.

Forma İhtiyacında Neden Roaft'ı Seçmelisiniz?

Tek bir adet forma ihtiyacından yüksek adetli siparişlere kadar her türlü ihtiyaçta müşterilerinin yanında olan ekiplerimiz, konusunda uzman grafikerlerimizden de yardım alabilirler. Satın almak istediğiniz ürün ve yaptırmak istediğiniz baskı çeşidine göre teslimat süresi 3 günden 7 güne kadar uzayabilir. Kredi kartı veya havaleyle tamamlanacak olan güvenilir ödeme yöntemleri taksit seçeneğiyle herkesin istediği ürüne sahip olma şansını artırır.

Hiç kullanılmamış bir formayı bile tasarlayabilir ve sıradan ürünler giymek yerine takımınızın sahip olduğu enerjiyi formasına yansıtabilirsiniz. Forma yapma aşamasında logo büyüklükleri, baskı yeri veya aklınıza takılan her türlü soruyu müşteri temsilcisi ile paylaşabilir ve uygulama öncesinde hayalinizdeki ürünün ortaya çıkması için canlı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. 0 iade veya değişim garantisiyle sunduğumuz hizmetlerimiz;

* Ömür boyu ürün garantisi
* 7/24 canlı destek hizmeti ve
* Güvenli alışveriş garantisiyle verilir.

Kendi Formanı Yarat!

Dünyanın yakından tanıdığı futbol veya basketbol kulüplerinin kullandığı forma kalıpları üzerinden kısa ya da uzun kol, bisiklet veya V yaka tercihinizi yaparak sipariş işlemlerine devam edebilirsiniz. Takım forması hazırlatırken şort ve tozluk siparişi de verebilir, sağlam ve uzun süreli kullanımdan sonra bile deforme olmayan ürünlerimizle rahat hareket etme kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Cool-fit teknolojisiyle üretilen modellerimiz HD kalitesinden baskıyla sadece size veya kulübünüze özel hale getirilebilir. Online forma yapma işlemleri sırasında kalıp, renk, baskı, arma, isim, logo ve numarayı bize bildirerek tasarımı onaylayabilir ve siparişinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eldivenden kolluğa, tozluktan tekmeliğe kadar aklınıza gelen her türlü ana ve yardımcı malzemeyi sitemizden tedarik edebilirsiniz.

Ömür Boyu Ürün Garantisi

Deforme ve solma riski taşımayan kaliteli ürünlerle hazırlanan roaft formaları farklı olmak ve içindeki yaratıcılığı gözler önüne sermek isteyenler için en doğru adrestir. Özenle hazırlanmış kalıpların üzerine yaratıcı çizgiler ekleyebilir, ürünü kişiye özel hale getirebilir ve günün her saati kullanmak isteyeceğiniz bir kıyafete dönüştürebilirsiniz. Ülkemizin sektördeki lider firması konumunda olan Roaft hizmetleriyle halı saha maçlarda stilinizi konuşturabilirsiniz. Kendinize forma hazırlarken sevdiklerinizi de unutmayın!

 

We use cookies on our site to offer you a better shopping experience. For more information, please visit our Privacy and Cookie Policy page.