Menu
Your Cart
Argentina Jersey Design 1 Argentina Jersey Design 2 Argentina Jersey Design 3 Argentina Jersey Design 4
TEAM SPECIAL
ARGENTINA JERSEY DESINGN
• Set Color
• Free Unlimited Printing
View Models
Chelsea Jersey Design 1 Chelsea Jersey Design 2 Chelsea Jersey Design 3 Chelsea Jersey Design 4
TEAM SPECIAL
CHELSEA JERSEY DESINGN
• Set Color
• Free Unlimited Printing
View Models
Prism Jersey Design 1 Prism Jersey Design 2 Prism Jersey Design 3 Prism Jersey Design 4
TEAM SPECIAL
PRISM JERSEY DESINGN
• Set Color
• Free Unlimited Printing
View Models

Garantili ve Kaliteli Forma Tasarım Hizmetleri
Türkiye’de forma yaptırma denildiği zaman akıllara ilk olarak gelen isim olmanın haklı gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2010 yılında Almanya’da başlayan hizmet serüvenimiz, yenilenen tasarımlarımız ve artan kalitemiz ile Türkiye’ye kadar uzanmıştır. Bir Creative Jersey Markası olan Roaft, deneyimli ekibi ve üstün kalitede hizmetleri ile sektörde fark yaratan çalışmalara imza atıyor. Teknik yenilik, eşsiz tasarım ve sayısız alternatiflerimiz arasından ihtiyacınıza uygun olan formalara sahip olabilirsiniz. Kendi tasarımlarınızı da yaratmanız için forma tasarla sistemini geliştirdik ve hizmetinize sunduk. Bu sayede spor yaparken gerekli olan kaliteli ve sağlıklı ekipmanlarınızı, kendi zevkinize göre tasarlayabilir ve hayallerinizde olan bir formaya sahip olabilirsiniz.
İstanbul’un Türkiye’ye ve Dünya’ya Açılan Kapısı
Kurulduğumuz günden bu yana müşteri çözüm odaklı çalışarak sektörün lideri konumuna gelmeyi başaran firmamız, Türkiye’nin en iyi özel forma üreticisi olarak forma yaptırma işlemine farklı bir boyut kazandırmıştır. Alanında uzman olan designer ekibimiz ile son teknolojik yöntemleri kullanarak en kaliteli tasarımları yapıyoruz. Şirketlere, halı saha takımlarına, spor okullarına, futbol kulüplerine ve e-spor oyuncularına özel forma tasarla hizmeti veren ekibimiz, dünya devi firma ve kuruluşların da ilk tercihi olmaktadır. Turkcell, Microsoft, Arçelik, Greyder, Yapı Kredi, Halkbank, Kuveyt Türk, Albaraka, Koç Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi ve daha sayısız özel kuruluşa verdiğimiz hizmetlerimizi "referanslarımız" bölümünden inceleyerek, hizmetlerimizin kalitesini görebilirsiniz.
Forma yapma işine başladığımız ilk günlerde yaşadığımız heyecan ve çalışma arzusunu, zaman ilerledikçe tecrübelerimiz ile harmanlayarak siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına pratik çözümler sunuyoruz. Avrupa’da elde ettiğimiz başarılarımızı Türkiye’de de göstermek adına geniş ürün yelpazemiz ile İstanbul’dan tüm Türkiye’ye forma tasarımı yaparak en kısa sürede ulaştırıyoruz.
Kendi Tasarımlarınızı Yaratarak Hayallerinizi Gerçekleştirin
Roaft Tasarım Tekstil olarak, tekstil sektörü ile yenilenen teknolojiyi bir araya getirdik ve özelleştirilmiş formalara daha kolay ulaşmanızı sağladık. Tüm dünyada en çok sevilen ve tercih edilen marka olarak, birinci kalite kumaşlardan üretilen formalarımız ile siz değerli müşterilerimize hareket özgürlüğü sunuyoruz. Günlük olarak giyilebilecek şekilde şık tasarımlar yaparak, firmanızın reklamını en iyi şekilde yapabilmenizi sağlıyoruz. 15 farklı kategoriden oluşan ürün kategorimizde formalara, şortlara ve tozluklara da yer verilmiştir. Her geçen gün kendini ve hizmetlerini geliştiren firmamız, orijinal forma tasarımları ile hem erkek hem de kadınların forma ihtiyacını karşılamaktadır. Roaft.com üzerinden forma yapma hizmetlerimizi incelediğiniz zaman kendinize özel forma tasarlayabileceğinizi görebileceksiniz. Özenle hazırlanan sistemimiz, sizleri adım adım yönlendirerek logo, arma, isim, numara ya da sponsor reklamlarınızı eklemenizi sağlıyor. Hizmetlerimiz ile forma tasarlamanın artık ne kadar kolay olduğunu görebileceksiniz. Tasarladığınız formalarınız tamamen sizi yansıtır. Formanın modelini, renklerini, şort tasarımını, çubuklu ya da parçalı eklemeleri istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Bir formanın kalitesini renk uyumu ile baskı kalitesi belirlemektedir. Bu konuda da son derece başarılı olan ekibimiz, HD baskı kalitesini ve Cool-Fit teknolojisini kullanarak sektörün en iyi formasını üretmektedir. Türkiye’nin en iyi forma üreticisi olmanın verdiği sorumluluk ile yaratıcılığımızı geliştiriyoruz ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Kalıpları özel olarak hazırlayan ekibimiz, yaratıcılığını tasarıma yansıtarak özgün formalar üretiyor. Sizlerde şirketinizin reklamını kaliteli formalar ile yapmak ya da tasarladığınız formalar ile sahalarda herkesi etkilemek istiyorsanız, roaft.com sitemizdeki hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.
Şık, Modern, Rahat ve Kaliteli Formalar
Kaliteden asla ödün vermeden hizmetlerini sunan firmamız, birinci kalite kumaşlar ile tasarımlarını yapıyor. Kumaşlarımız anti-bakteriyel olup, sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Vücudu saran formalarımız esnek, fit ve dayanıklı kumaşı ile hareket özgürlüğü sunuyor. Terletme özelliği olmayan formalarımız, hava sirkülasyonu sağlayarak vücudunuzun nefes almasını sağlar. Yıkandığı zaman asla deforme olmayan ürünlerimizin çabuk kuruma özelliği de vardır. Forma tasarımında çok önemli bir parametre olan kumaş teknolojisini kullanarak üstün kalitede üretimler yapıyoruz. Yalnızca forma üretimi yapmayan ekibimiz, tişörtler üzerine de takımların arması, isim, numara, logo ve sponsor reklamlarını eklemektedir. Bu tasarımlarda zengin renk seçeneğinden istediğinizi kullanabilirsiniz. Teknolojik altyapımızı ve bilgi birikimimizi kurumsal yönetim anlayışımız ile birleştirerek, firma ve çalışanların temel ihtiyaçlarına odaklanan firmamız, müşterilerinin beklentilerini fazlası ile karşılar. Tasarladığımız formalar arasında ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilir ya da hayallerinizi ve zevkinizi yansıtmak için kendi tasarımlarınız ile formanızı oluşturabilirsiniz. Her konuda yardımcı olan firmamız, güvenli ödeme sistemini de geliştirerek alışverişinizi daha güvenilir hale getirmektedir. Hızlı ve cazip ödeme koşullarımızdan yararlanarak ürünlerinizi alabilir, değişim ya da iade konusunda da hızlı hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Farkınızı hissettirmek için bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

We use cookies on our site to offer you a better shopping experience. For more information, please visit our Privacy and Cookie Policy page.