Roaft Hakkında

ROAFT; kalıpları özenle hazırlanan kumaşlara, yaratıcı çizgisel öğeler ekleyen, özgün ürün kategorilerine sahip bir ‘Creative Jersey Markası’dır.

2010’da Almanya’da başlattığımız bu süreç her yıl yenilenen tasarımlar ve forma kalitesi ile adım adım yükselişe geçmektedir.

İçinde birçok yaratıcı forma barındıran markamız forma imalatı yapmaktadır. Gerek yurtdışında gerekse Türkiye’de satışlarını gerçekleştirdiğimiz yaratıcı ile sadık müşterilerimiz ve yeni tüketicilerimize piyasadaki formaların en kalitelilerini üretiyoruz.

Bununla birlikte ROAFT’u farklılaştıran sadece tasarımcılarımızın yaptığı yaratıcı formaların yanı sıra sizin tasarladıklarınızı da formalara yansıtmak.

Halı saha forması, takım formaları veya yabancı takımların formalarını yaptırmak isteyenler için forma tasarlarken bu formaların üzerlerine sizin talepleriniz doğrultusunda şekil, dizayn ve tasarımlar gerçekleştirebiliyoruz.

Özel forma yaptırmak markamız sayesinde daha da kolaylaşırken bir yandan da yaratıcılıklarını forma üzerine yansıtmak isteyenlere HD kalitede forma baskısıyla bu imkanı sağlıyoruz.