Referanslarımız

2010'da adım attığımız hizmet sektörüne 'Creative Jersey' markası adı altında devam etmekteyiz. Türkiye'de birçok önemli kuruluşlara hizmet vermiş bulunmaktayız. Ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakatini ön planda tutarak çıktığımız bu yolda bize güvenip bizimle iş yapan firma ve kuruluşlara büyük önem vermekteyiz. Referanslarımıza göz atarak kuruluşumuzdan bu yana hizmet verdiğimiz marka/kurumları inceleyebilirsiniz.
Sizinde ürün ve hizmetlerimizden yararlandığınız ve memnun kaldığınız takdirde marka/kurumunuza referanslarımızda yer vermek isteriz.


"Dünya devi Microsoft, geçen yıl yaptığımız forma tasarımlarıyla Windows 10’u tanıttı. Creative Jersey markası adı altında yolumuza devam ederken, Creaj’ın tedarikçi olarak bizim ise imalatını yaptığımız Microsoft Türkiye için hazırlanan formalar büyük ilgi görmüştür. Yaptığımız işten keyif alarak çalışıp, tüketici/müşteri memnuniyeti göz edilerek hazırladığımız ürünlerimizi yine tüketici/müşterilerimizin memnun kalarak kullanması her zaman ön planda olmuştur. Yandaki Microsoft Windows 10 tanıtım videosunda yer alan görüntülere göz atarak Microsoft Türkiye için hazırladığımız formaları ve tasarımını inceleyebilirsiniz."


"Gram Games İstanbul Maratonu için firmamız ile iletişime geçip özel olarak hazlamış oldukları tasarımları yaptırdılar."