Design a Form

Select Model

At Roaft.com we have many form models designed for you. We can produce any other model you like.

Create Color Combination

You can choose from the color combinations we have prepared for you, you can work with our graphical representatives to create the colors of your form.

Customize Forman

You can apply your desired printing on your chosen form. (You can customize your form such as team leader, sponsor ad, name and number.) No printing limit and no charge.Hayalinizdeki Formayı Üstünüzde Görmek İster Misiniz?

Farklı olmak ve kendini özel hissetmek isteyenlerin adresi olan sitemizde sunduğumuz kişiye özel hizmetler sayesinde kendinizi ait hissettiğiniz grup ya da topluluğa karşı bir adım önde hissedebilirsiniz. Müşteri talep ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız kalıplar sayesinde, yaratıcılığınızı kullanarak forma tasarla hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kullanıcı ihtiyaçlarına göre düzenli olarak güncellenen hizmetlerimiz kapsamında kullanıcılar istedikleri modeli seçerek ürünü kendi zevklerine göre yeniden yorumlayabilirler. Renk değişikliğinden talebe uygun baskıya, farklı spor kulüplerinden ürün kalitesine kadar farkını her aşamada gözler önüne seren hizmetlerimiz kapsamında siz de her zaman sevdiğiniz takımın renklerini ve logosunu üzerinizde taşıyabilirsiniz.

İçindeki Yaratıcı Ruhu Dışarı Çıkarmak İsteyenlere Özel Hizmetler

Günlük hayatın her alanında karşımıza çıkan forma yaptırma ihtiyacını en özel hizmet anlayışıyla karşılamaya odaklanan hizmetlerimiz kapsamında; halı saha kıyafetlerinden takım formalarına, yabancı takım formalarından kendi tasarımını hayata geçirmek isteyenlere kadar her aşamada fark yaratan çalışma prensiplerimiz herkesin hayatına dokunmak ve yaratıcı ruhunu dışarı çıkarmak isteyenler için özenle verilir.

Sınırlı sayıda ve kişi ya da takıma özel forma yaptırma taleplerini kaliteli malzeme, kusursuz hizmet, uygun fiyat ve 7/24 canlı destek hizmetiyle zenginleştiren firmamız, HD kalitesinde baskılarla her yaş ve bedendeki taraftarın kendine özel ürün giyme hakkını karşılayabilmek için çalışır.

Forma Tasarlamak Özen İster

Sunduğumuz hizmet kalitesini müşteri taleplerine uygun olarak değiştirirken gelişen teknolojilerden de destek alan sitemiz, sahip olduğu deneyimi 0 tüketici memnuniyeti sağlamak için değerlendirir. Sitemizi ziyaret eden müşterilerimiz;

* Hayallerindeki modeli hayata geçirebilir,
* Kendi renklerini belirleyebilir,
* Adet sınırlamasına takılmaz,
* Ek sipariş kolaylığına sahiptir,
* Kişiye özel beden seçeneği ve
* Hızlı üretim ayrıcalığıyla istediği ürüne kısa zaman içinde sahip olabilir.

Online hizmetler dahilinde sunduğumuz forma tasarla ayrıcalığı sayesinde önce modelinizi seçebilir daha sonra farklı renkleri kombinleyebilir ve son olarak da formanızı özelleştirebilirsiniz. Müşteri tercihine sunduğumuz sınırsız forma modeline ek olarak tüketici taleplerini de değerlendirerek ihtiyaca uygun olan ürünü kullanıma hazır hale getirebiliriz. Forma üzerine sınırsız sayıda baskı yapılabileceği gibi; isim, numara, arma veya reklam yerleştirmesi de uygun bir şekilde tamamlanır.

Forma İhtiyacında Neden Roaft'ı Seçmelisiniz?

Tek bir adet forma ihtiyacından yüksek adetli siparişlere kadar her türlü ihtiyaçta müşterilerinin yanında olan ekiplerimiz, konusunda uzman grafikerlerimizden de yardım alabilirler. Satın almak istediğiniz ürün ve yaptırmak istediğiniz baskı çeşidine göre teslimat süresi 3 günden 7 güne kadar uzayabilir. Kredi kartı veya havaleyle tamamlanacak olan güvenilir ödeme yöntemleri taksit seçeneğiyle herkesin istediği ürüne sahip olma şansını artırır.

Hiç kullanılmamış bir formayı bile tasarlayabilir ve sıradan ürünler giymek yerine takımınızın sahip olduğu enerjiyi formasına yansıtabilirsiniz. Forma yapma aşamasında logo büyüklükleri, baskı yeri veya aklınıza takılan her türlü soruyu müşteri temsilcisi ile paylaşabilir ve uygulama öncesinde hayalinizdeki ürünün ortaya çıkması için canlı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. 0 iade veya değişim garantisiyle sunduğumuz hizmetlerimiz;

* Ömür boyu ürün garantisi
* 7/24 canlı destek hizmeti ve
* Güvenli alışveriş garantisiyle verilir.

Kendi Formanı Yarat!

Dünyanın yakından tanıdığı futbol veya basketbol kulüplerinin kullandığı forma kalıpları üzerinden kısa ya da uzun kol, bisiklet veya V yaka tercihinizi yaparak sipariş işlemlerine devam edebilirsiniz. Takım forması hazırlatırken şort ve tozluk siparişi de verebilir, sağlam ve uzun süreli kullanımdan sonra bile deforme olmayan ürünlerimizle rahat hareket etme kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Cool-fit teknolojisiyle üretilen modellerimiz HD kalitesinden baskıyla sadece size veya kulübünüze özel hale getirilebilir. Online forma yapma işlemleri sırasında kalıp, renk, baskı, arma, isim, logo ve numarayı bize bildirerek tasarımı onaylayabilir ve siparişinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Eldivenden kolluğa, tozluktan tekmeliğe kadar aklınıza gelen her türlü ana ve yardımcı malzemeyi sitemizden tedarik edebilirsiniz.

Ömür Boyu Ürün Garantisi

Deforme ve solma riski taşımayan kaliteli ürünlerle hazırlanan roaft formaları farklı olmak ve içindeki yaratıcılığı gözler önüne sermek isteyenler için en doğru adrestir. Özenle hazırlanmış kalıpların üzerine yaratıcı çizgiler ekleyebilir, ürünü kişiye özel hale getirebilir ve günün her saati kullanmak isteyeceğiniz bir kıyafete dönüştürebilirsiniz. Ülkemizin sektördeki lider firması konumunda olan Roaft hizmetleriyle halı saha maçlarda stilinizi konuşturabilirsiniz. Kendinize forma hazırlarken sevdiklerinizi de unutmayın!  

Forma siparişi vermek istiyorum?

Roaft.com da isterseniz grafikerlerimizin hazırlamış olduğu modelleri satın alıp özelleştirebilirsiniz veya kendi özel tasarımınızı yaptırabilirsiniz. Üst menüden istediğiniz bölümü seçerek adım adım siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Bir adet forma üretimi yapıyor musunuz?

Evet, Roaft.com da tekli sipariş verebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.

Siparişim Kaç Günde Elimde Olur?

Satın almak istediğiniz özelliklere göre değişmektedir.
- Mikro-Poly ve Standart Şort 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir.
- Mikro-Petek ve Premium Şort 5-7 iş günü içinde kargoya teslim edilir.
Satın almak isteğiniz ürün içeriğinde kargo teslim tarihleri konusunda bilgi paylaşılmaktadır.

Kapıda Ödeme Mevcut mu? 

Kapıda ödeme mevcut değildir. Kredi kartı ve havale ile ödeme yapabilirsiniz.

* Kredi kartına taksit vardır.

Sıfırdan hiç var olmayan bir forma tasarım yapabilir miyiz?

Kulüpler, futbol takımları, basketbol takımları, halı saha takımları, organizasyonlar, şirketler, festival, etkinlikler veya bireysel müşteriler için özel üretim seçeneklerimiz mevcuttur sizin için forma tasarımı ve üretimi yapabiliriz, iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Logomun arkasında beyaz zemin var baskıda çıkmasını istemiyorum?

Logolarınızın zeminini baskı öncesinde sizin için silebiliriz. Sipariş notunda veya sipariş sonrası süreçte bize bu isteğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Logo ebatlarını benim için ayarlar mısınız?

Logolarınızı sizin için düzenleyip, baskıya uygun hale getirebiliriz.

Siparişimi verdim, kargo adresimin değişmesini istiyorum?

Sipariş numaranız ile birlikte iletişim bölümündeki e-posta adresine yeni adresinizi mail atarak teslim adresinizi değiştirebilirsiniz.

Formaya eklemek istediğim logolar ve yazılar var ancak sihirbaz ile yapamadım?

Roaft grafik ekibi bu konuda size yardımcı olacaktır. Formanızın üzerine eklemek istediğiniz yazı, logo, sponsor ve her türlü görseli sizin için formanıza ekleyip onay aldıktan sonra baskıya alabiliriz.