Forma Yaptırma - Teknolife Hikayesi

Posted by Admin-FK 24/05/2018 0 Yorum Yap

Forma Yaptirma Teknolife Hikayesi Roaft

TeknoLife firması adına Yunus Bey takımına özel forma yaptırmak için internet üzerinden 'halısaha forma' araması ile roaft.com'a ulaşarak bizimle iletişime geçti.

Sitemizde bulunan forma modelleri üzerinde şirketlerindeki takım arkadaşları ile birlikte Borussia Dortmund 2012-13 futbol formasını satın almaya karar vererek müşteri temsilcimiz ile iletişime geçtiler. Buna istinaden takım müşteri temsilcimiz tasarım üzerinde renk değişikliği, takım arması, sponsor reklam, isim ve numara baskıların yapılabildiğini aktardı. Yunus Bey'de sipariş formunu doldurarak ve TeknoLife firmasının logosunu info@roaft.com adresine mail yoluyla gönderdi. Tasarım çalışması 10 dakikayı kapsayan bir süre zarfından yapıldı ve müşterimizden onay alındı. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra forma üretim süreci başlamış oldu. Yunus Bey üretim süresi hakkında bizden özellikle talepte bulundu ve forma üretim planı ona göre yapıldı. Zaman sıkıntısı olduğundan ürünleri kendileri gelip almaları onlar için daha uygun olduğundan Florya'da bulunan atölyemize gelerek ürünleri kontrol edip teslim aldılar.

Müşterimizin ürünlerinin üretimi bittikten sonra iletişim kurularak futbol formaları teslim edildi. Müşteri temsilcimiz Yunus Bey'i arayarak ürün hakkında yorumlarını aldı; "Lig Serüveni katılmış oluduğumuz turnuvada yeni formalarımız ile rakiplerimize takım olduğumuzu gösterdik. Formaların kumaş kalitesi, renk kalitesi, baskı kalitesi çok iyi bundan önce de forma siparişi vermiştik ve bu kadar profesyonel bir forma beklemiyorduk. Yeniden sizinle çalışacağız ve çevremize sizi anlatacağız. Teşekkür ederiz."

Roaft.com'un asıl amacı müşterilerimizin istediği formaları onlara sunmak, bununla beraber her zaman müşterimizin yanında olup sipariş sonrasında da ürünlerimizin güvencesini sağlamaktır. Önemli olan müşteriye ürün sattıktan sonra ürünlerimizin işlevselliğidir.

---

Sizlerde Yunus Bey gibi kendi hayalinizdeki futbol formayı yaptırmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçip hayalinizdeki formayı yaptırabilirsiniz. Forma üzerinde kendi belirlemiş olduğunuz renkler uygulayabilir, kendi takım armanız, sponsor logonuz, isim ve numara gibi bilgiler ekleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz