Forma Yaptırma - Koray Varol Akdemisinin Hikayesi

Posted by Admin-FK 24/05/2018 0 Yorum Yap

Forma Yaptirma Koray Varol Akademisinin Hikayesi Roaft

Koray Varol Akademi adına Murat Bey takımına özel forma yaptırmak için internet üzerinden 'takım forma yaptırma' araması ile roaft.com'a ulaşarak bizimle iletişime geçti.

Sitemizde bulunan forma modelleri üzerinde şirketlerindeki takım arkadaşları ile birlikte Manchester United 2016-17 futbol forması modelini satın almaya karar vererek müşteri temsilcimiz ile iletişime geçtiler. Buna istinaden takım müşteri temsilcimiz tasarım üzerinde renk değişikliği, takım arması, sponsor reklam, isim ve numara baskıların bizim tarafımızdan yapılabildiğini aktardı. Murat Bey'de sipariş formunu doldurarak ve Koray Varol firmasının logosunu info@roaft.com adresine mail yoluyla gönderdi. Tasarım çalışması 15-20 dakikayı kapsayan bir süre zarfından yapıldı ve müşterimizden onay alındı. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra forma üretim süreci başlamış oldu. Murat Bey üretim süresi hakkında bizden özellikle talepte bulundu ve forma üretim planı ona göre yapıldı. Zaman sıkıntısı olduğundan ürünleri kendileri gelip almaları onlar için daha uygun olduğundan Florya'da bulunan atölyemize gelerek ürünleri kontrol edip teslim aldılar.

Müşterimizin ürünlerinin üretimi bittikten sonra iletişim kurularak futbol formaları teslim edildi. Müşteri temsilcimiz Murat bey'i arayarak ürün hakkında yorumlarını aldı; "Çıkmış olduğumuz turnuvada hüsrana uğradık ama tabi formalar konusunda değil takımımız yenildi ama forma konusunda herhangi bir sorun olmadı belirtmiş olduğunuz gibi hava alan bir kumaş, rahat bir oyun sergilememize rağmen maçı kaybettik :( Bizlere zamanında teslim ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yeniden Roaft ailesi ile çalışmalarımız olucak :) " Roaft.com'un asıl amacı müşterilerimizin istediği formaları onlara sunmak, bununla beraber her zaman müşterimizin yanında olup sipariş sonrasında da ürünlerimizin güvencesini sağlamaktır. Önemli olan müşteriye ürün sattıktan sonra ürünlerimizin işlevselliğidir.

---

Sizlerde Murat Bey gibi kendi hayalinizdeki futbol formayı yaptırmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçip hayalinizdeki formayı yaptırabilirsiniz. Forma üzerinde kendi belirlemiş olduğunuz renkler uygulayabilir, kendi takım armanız, sponsor logonuz, isim ve numara gibi bilgiler ekleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz